logo Druhý krok školka

Stravování ve školce Druhý krok

Jídlo je více než pouhá nutnost – je to základní stavební kámen pro zdravý vývoj našich dětí. Děti během dne u nás vydávají spoustu energie, proto proto jim každý den nabízíme vyváženou a chutnou stravu.

 

Obědy

Spoléháme na dlouholetou spolupráci se společností Lakšmanna. Díky této spolupráci získávají vaše děti vyváženou stravu, přizpůsobenou jejich věkovým potřebám. Ať už má vaše dítě specifické potravní potřeby – kvůli alergiím, celiakii či vegetariánství – vždy mu zajistíme stravu podle jeho potřeb. A samozřejmě, pokud si přejete, může si dítě přinést svůj vlastní oběd z domova.

 

Svačiny

Nabízíme dopolední i odpolední svačiny, vždy připravené z prvotřídních surovin. K dispozici je ovoce, zelenina, kváskové pečivo, sýry, kvalitní šunky a různé pomazánky včetně těch rybích.

 

Pitný režim

Zdraví a pohoda vašeho dítěte jsou pro nás prioritou. Během celého dne mají děti k dispozici čerstvou filtrovanou vodu, abychom zajistili správný pitný režim.

 

Ohled na potravní alergie

Přistupujeme k výživě vašeho dítěte s maximální odpovědností. Jakákoli omezení ve stravě nebo alergie, které nám rodiče sdělí při přihlášení do školky, bereme velmi vážně a pro dítě zajistíme vhodné stravování s ohledem na jeho specifické potřeby a nároky.

Jídelníček na tento týden